ECOSIDE jako partner największych firm energetycznych na rynku polskim oraz niemieckim, dostarczamy naszym klientom kompleksowych rozwiązań z dziedziny wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz optymalizacji kosztów zakupu energii elektrycznej. ECOSIDE rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego też nieprzerwanie poszukujemy nowych, ambitnych współpracowników i pracowników.

Poszukujemy osób ze znacznym st. niepełnosprawności zainteresowanych pracą w dziale Call Center w Sosnowcu.

Stanowisko pracy: Konsultant Telefoniczny

Wykonywane obowiązki:
  • pozyskiwanie klientów drogą telefoniczną lub- umawianie spotkań dla przedstawicieli handlowych,
  • kontakt z klientami biznesowymi,
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • umowę o pracę - stałe wynagrodzenie,
  • pracę na pełny etat,
  • praca w stałych godzinach,
  • profesjonalne szkolenia,
Wymagania:
  • posiadanie znacznego lub umiarkowanego st. niepełnosprawności,
  • komunikatywności,
  • motywacja do podjęcia pracy,
  • znajomość obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie w pracy w call center

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Pobierz ofertę w formacie pdf:

Projekty w realizacji

senior dla seniora

Zakończony projekt

Jesteśmy w portalu

Instytut wspiera 1%